Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai nőstény hörcsögöme...

Dzsungáriai nőstény hörcsögömet pároztathatom-e szíriai aranyhörcsöggel!? Fontos! Mert már összeraktam őket!

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem cseszdmeg! Szedd szét őket!!! Bántják egymást!!
2010. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Dzsungáriai hörcsögöt még lehet pároztatni más fajtájú hörivel(de nem a legjobb).De Aranyhörcsöggel TILOS.(bár van pár kivétel)de már csak 1 terráriumba se szabad őket rakni!Szed szét gyorsan őket ha teheted.(most nem látod de éjszaka fogja az aranyhötid szétszedni a nőstényedet)
2010. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ilyenkor kell kérdezni! Sürgősen szedd szét,mert össze fognak veszni, és nem nehéz kitalálni ki húzza majd a rövidebbet...

Ezenkívül ha sikerülne is,amit kétlek, a lány belehalna az ellésbe, mivel akkora kölykei lennének,hogy nem bírná megelleni őket...

2010. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyugii még akkor mikor írtam, szétszedtem őket.. ugy gondoltam inkább majd a saját fajtájával!

úgyhogy egyiknek sem lett semmi baja.:)

Azért köszi a válaszokat!

2010. jan. 27. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!