Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az érdekelne, hogy hol lehet...

Az érdekelne, hogy hol lehet törpesünt venni és mennyiért? Mire van szüksége (ennivaló, alom stb. )? Havonta kb. mennyibe kerül a tartása?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A Google a barátod, ott mindent megtalálsz. De a lényeg, hogy tenyésztőtől vegyed a sünit, és ne kisállatkereskedésből.
2014. szept. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésben is lehet venni én onnan vettem az enyémet. De mindenki a tenyésztőt ajánlja. Az árát pontosan nem tudom megmondani én 13.000Ft-ért vettem az enyémet amúgy 10.000-20.000Ft között vannak. Azt olvastam, hogy nem jó állatkereskedésből venni. Szerintem ennek semmi értelme nincs mert pl. az enyém szelíd kedves és egyáltalán nem beteg. Egy nagy nyúlketrec kell neki. Az se valami olcsó de annak nézz utánna. Havonta egyáltalán nem drága mert a forgács kb. 500Ft meg venni kell neki száraz macskatápot, lisztkukacot meg van ilyen sün pástétom azt is nagyon szeretik stb.... Rakni kell be neki egy itatót akár tálba is rakhatsz neki vizet. Tejet ne adj neki. Én búvóhelynek egy régi télisapkát raktam neki és imádja. :) Sok sikert a sünihez! :DD
2014. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Uolx-en beírod hogy afrikai fehérhasú törpesün és ad ki egy csomót! Most láttam 8000 forintert amit szegeden árulnak
2014. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!