Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi gond lehet a kölyök tengeri...

Mi gond lehet a kölyök tengerimalacokkal?

Figyelt kérdés
Ma reggel kaptam őket, két kicsit, és nem akarnak enni. Reggel óta nem ettek semmit. ÉS csak mozdulatlanul állnak.

2014. szept. 2. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Édesek lehetnek :) Nincs még nagy tapasztalatom, most lettek "felnőttek" a malacaim, de az enyéim nem egyszerre érkeztek, és az első is ezt csinálta pár napig. Mármint az egy helyben állást. Amint társa lett, rohangálni kezdett, nagyon élénk lett. De evett. A tieid mindketten meg vannak illetődve. A malacok egyébként borzasztó érzékenyek a változásokra, teljesen normális, hogy nem mozognak otthonosan még. Nem tudom, mennyire vagy tisztában azzal, hogy mit kell ennie, itt egy link a - szerintem - legjobb malacos oldalé: [link]

Széna legyen mindig előttük. Búvóhely, akár átmenetileg egy üres müzlis papírdoboz is lehet, csak akkora, hogy mindketten el tudjanak bújni, mert össze fognak veszni.

Persze sok más fontos dolog is van, de a fenti oldalon megtalálsz minden információt.

Sok örömöt kívánok, iszonyú bolondok tudnak lenni a szó jó értelmében.

2014. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azóta már ettek, lehet tényleg csak nagyon meg vannak ijedve és nem mertek enni.

2014. szept. 3. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyire kicsik? 1 hónaposak már ugye vannak?
2014. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 hetesek voltak mikor idehoztuk.
2014. szept. 11. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
1 hónapos korukig szopnak, előbb nem nagyon kéne külön venni őket az anyjuktól... Meg addig a kicsik sokat tanulnak a mamamalactól. Szerintem vidd el őket minél hamarább egy egzotikus orvoshoz, aki ért is hozzájuk. Akármennyire is új nekik a környezet, mozdulatlanok, de azért enniük kellene :S
2014. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy azonos neműek?

Mert ha nem, akkor hamar baj lesz belőle.

2014. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!