Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hogyan oldjam meg? :/

Szerintetek hogyan oldjam meg? :/

Figyelt kérdés
Szererném most először levágni a nyuszi karmait,de az a gond,hogy nagyon nagyok:/ Lassan 1 éves (fekete,törpenyúl).Még sosem volt neki vágatva..Az egyik sajnos ki is fordult neki,mert túlnőtt..Nem merem levágni.Anya mindig igérgeti hogy megyünk állatorvoshoz,de már 1éve semmi..Én most szeretném levágni neki,de fogalmam sincs,hogy hogyan csináljam akkora méretekkel.Tudom,hogy nagyon fájhat neki,de nem tudom mit csináljak:/

2014. szept. 5. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor ne vágd le. A bizonytalanság nagyon rossz, mert ő is érzi. Inkább menny állatorvoshoz, mert ha már ki van fordulva, akkor komoly is lehet. Gyorsan hívd fel az orvost, és anyudnak most:

"Többet nem várok. Vagy Te hívod fel, vagy Én."

2014. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Holnap megyünk:)

2014. szept. 5. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiába is próbálnád otthon levágni, mert gondolom direkt erre való ollód sincs. Állatorvos. (és ezek után legalább 3-4 havonta!)
2014. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már voltunk tegnap,minden rendben volt:)

De azért köszönöm:)

2014. szept. 7. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!