Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpe hörcsögnek...

Adel64 kérdése:

Dzsungáriai törpe hörcsögnek mit kell tenni hogy ha tüdő gyuladása van vagy megfázik?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek a mai napon 2014.09.05.-én vettük észre anyukámmal hogy a kis hörcsögünk Pufi nem érzi jól magát,anyukám kereken 12:00 vette észre hogy Pufi nagyon furcsa!A hörcsög szipog folyton a két kis mancsával törli a kis orrát és nagyon csúnyán veszi a levegőt!Szóval hogy ha tudtok valamit hogy min tudnánk segíteni neki hogy hogyan akkor légyszi válaszoljatok,kérlek segítsetek gyorsan a kishörimet nagyon szeretem és nem akkarom elveszíteni!!!!!!!!
2014. szept. 5. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosra gondoltál?
2014. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát tudod én Hajdúnánáson lakok és anyukám szerint itt nem annyira sok az olyan állatorvos aki a hörcsikhez is ért!
2014. szept. 5. 15:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok, hogy otthon biztos nem fogod meggyógyítani.
2014. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még akkor is ugyanúgy elpusztulhat, ha állatorvoshoz viszed. Kicsi a szervezete, nehéz vele bármit is csinálni. Máskor figyelj jobban, hogy ne huzatos helyre kerüljön.
2014. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kamillás inhalálás
2014. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Őt nem érte huzat!Viszont korra reggel apukám fent volt és ő megpiszkálta az üveget és akkor kis pufi reagált,de esetleg mert megkérdeztem anyukám és apukám hogy magátor esetleg meggyógyulhat,és hogy ha ti esetleg tudjátok hogy mennyi nap leforgása kell ahhoz hogy ha egyáltalán életbe marad,akkor mennyi kell hogy teljesen meggyógyuljon,szóval légyszi olvasatok utána!És köszönöm az eddigi segítségeket is,szóval kérlek segítsetek mert ezen is múlik hogy a kishörim életbe marad!
2014. szept. 6. 07:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Esetleg több zöldséget adj neki, egy kis gyümölcsöt. De nézz utána, hogy mit kaphat.


Mi valószínűleg nem fogunk "utánaolvasni" helyetted, hisz neked kell az információ nem nekünk. Azt, hogy hogyan érzi magát, este tudhatjátok megfigyelni a legjobban. Ha halljátok hogy használja a kerekét, fut, kaparászik és látjátok hogy fogy az étel akkor valószínűleg nincs komoly baja.


Esetleg volt valami változás? Mármint más ételt kap, más fajta zöldséget vettetek mint általában, sőt ahogy megfigyeltem a sajátomon ha más fajta füstölőt használok a házban akkor másképp viselkedik egy kicsit.


Amúgy csak mellékesen, ezek a kisállatok sajnos rövid életűek, ezzel nem azt mondom hogy rossz dolog kötődni hozzájuk, de fel kell készülni hogy ha betegek lesznek akkor gyakrabban pusztulnak el, mint a nagyobb állatok.

2014. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítségeteket,és hogy ha valami hír lesz hogy pl.életbe marad a hörim akkor majd le írom!És anyukámmal mi azt reméljük hogy kis pufinak van annyi ereje hogy meggyógyul magátok,de még várom a segítségeteket!:D
2014. szept. 8. 16:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor te most valami olyasmire gondoltál mikor ezt a kérdést feltetted, hogy majd azt mondjuk, hogy nem lesz semmi baja és kiheveri nagy eséllyel? Vagy hogy otthoni gyógymódoknak nézzünk MI utána? Csak mert valami szakvélemény jobb lett volna (mondjuk ezért javasoltam az állatorvost), hisz az a legegyértelműbb. De ha te inkább csak nézni szeretnél előre és reménykedni, akkor nem állok az utadba.
2014. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én ezt azért kérdeztem meg tőletek hogy tudjam hogy van e valami pl.egy vitamin ami segítrajta!!!:O

De hogy ha kihívjuk az állatorvost akkor se leszünk nagy részt előrébb mert az állatorvos is van olyan hogy nem tud segíteni rajta!!!!!:(

Ezt már egyszer elmondtam,vagy hogy ha nem érteted meg akkor ugorj pár comment-el előrébb!!!!!!!!!!!!!!

2014. szept. 11. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!