Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki mit tenne az én helymben?

Ki mit tenne az én helymben?

Figyelt kérdés
Szisztok4 :) Ma vettem egy ici-pici hörcsögöt :9 És most lesem a hörcsögnevelde oldalakat :) Viszont azt szeretném megkérdezni, merthát az normális, sztem, hogy még szokaalan neki, vagy ilyesmi. de , hogy ahol vettem, ki mit szol hozzá, hogy a héten vegyek 1 másikat is mellé, h ne unatkozozzon. vagy inkább ne?
2014. szept. 5. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A hörcsögök magányos életmódot folytatnak. Akár meg is támadhatja az újat, mert számára betolakodó, nem játszótárs.

Szóval ne! Volt több hörcsögöm is, de amikor kettő volt, el is kellett őket különítenem.

2014. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! :) nos ha veszel melle egy azonos nemut az semmi fele kepp nem jo..altalaban ossze szoktak verekedni..ha nem azonos nemut veszel akkor meg kis horcsogok lesznek...tehat ez a te dontesed, rgyedul is meg szoktak ok lenne foleg ha sokat torodsz vele. Onnan tudom h nrkem is volt ! :)) es o is egyedul volt..kis forgokereket veszel neki azzal nagyon jol el van! :)
2014. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :) igen vettem neki fogoegeret is :) csak olyan szomorú látni, hogy ott ül, és nem csinál semmit :( utánna olvastam a neten, és valahol azt irják, hogy vegyek mellé 1-et valahol pedig, h ne. a boltba 5-en voltak egy alitkábaa egyébként
2014. szept. 5. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél! A hörcsög magányos állat.

Elmész a boltba és veszel még egyet. Hazaérsz beteszed neki az új jövevényt. Lefekszel aludni. Azt látod reggel, hogy már nem 2 hanem 1 höri van. Mert megölik egymást...

2014. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megölik egymást! Magányos állatok, EGYEDÜL kell őket tartani! 8 éve tartok hörcsögöket, NEM bírják a társat maguk mellett. Védik a területüket és az erősebb meg fogja ölni a gyengébbet!
2014. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ivarérésig az alomtestvérek elvannak egymással, azért tartják őket együtt a kereskedésekben. Hím és nőstény együtt tartása sem szerencsés, mert a párosodás alatt ugyan nem bántják egymást, de utána igen. Sőt, a vemhes nőstény kimondottan agresszív is a hímmel és nagyon megtépi.
2014. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!