Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt az aranyhör...

Miért csinálja ezt az aranyhörim? :/

Figyelt kérdés

Szóval az a hejzet,hogy a hörcsögöm fojton esténként rágja a ketrecet(tudom éjszakai állat)és nem igazán tudok aludni még füldugóval sem!igaz zavar,de kivinni a szobámból sajnálom!:(Azt olvastam,hogy vagy unatkozik,de mindene megvan..pl:mókuskerék!vagy ideges!az sem lehet,mert nagyon szelíd és nem igazán tudom elképzelni hogy annyira amennyire nekiesik hogy ennyire ideges lenne!:/Tudom koptassa a fogát!Ezért vettem neki fogkoptatót,de azt meg elég hamar elrágta,és holnap takarítom megint beteszem neki,de az sem nagyon válik be!

azt is írták hogy ott kenjem be citrommal ahol rágja,de azt meg azért nem,mert én úgy tudom hogy ami citrus az neki méreg(javítsatok ki ha tévedek)!Már azt is írták hogy vegyek neki terráriumot,de arra sajnos nincs lehetőségem!:(Visszavivésről szósem lehet,mert imádom,és megszerettem!Eddig csak az vált be,hogy amikor rágta és már nagyon meguntam akkor betettem a hörcsöglabdába és abban tekerhetett vagy fél óráig és utána visszatettem akkor evett 1 kicsit,és utána ment aludni!:)De azért hajnali1-kor kicsit lusta vagyok felkelni(rossz szokás,de érthető hogy aludnék)!Szóval valami megoldást tudnátok mondani? és kérlek ne írjátk hogy tapasztalatlan hülyegyerek vagyok,mivel már nem ők az első hörcsögeim!Csak most lett elősször ketrec és ezt nem tudom!Az értelmes válaszokat köszi aki meg baromságot ír arra meg nagyívbe sz*rok!Már ezt a kérdést egyszer kiírtam és remélem most normálisak írnak!



2014. szept. 6. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Az előző kérdés nem fog eltűnni, a választ ott is megkaptad ahogy látom.


De kb egyet értek azzal amit ott írtak. Vagy lehet kapni olyan ketrecet, aminek az alja műanyag, nekem is olyan van, csak a tetején van rács így nem tud mit rágcsálni :)

2014. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a hülye értelmetlen válaszokat...és egyéb nyalánkságokat!:/
2014. szept. 6. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Koptatja a fogát ennyi. Az én hörim is csinálja egyébként nem rágná
2014. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!