Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kedvetlen és étvágytalan a...

Kedvetlen és étvágytalan a nyuszim, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Minden este be szoktuk engedni a lakásba és akkor összevissza ugrál, ma viszont csak be ment az asztal alá és ott ült aztán adtam neki egykis vizet hátha az itatójában már nem volt, és akkor ivott egy csomó vizet. De utána ugyanazt csinálta mint elötte csak ült. Kinnt a ketrecében mikor adtam neki enni akkor mindig neki szokott állni azonnal enni és most nem evett semmit, viszont ott is ivott még és lefeküd de utána azonnal fel is kellt viszont bennt a kanapén lefeküdt és ott feküdt egy darabig, de a ketrecébe helyezkedett igy is úgyis lefeküdt de fellkelt. Mi lehet a baja?

2014. szept. 6. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos! Gyorsan!
2014. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyorsan vidd orvoshoz, valószínűleg bélleállása van, ez nem jön helyre magától. Az enyém is így helyezkedett, amikor leállt és fájt a hasa. Ha Bp.-i vagy, javaslom a Család utcát, szerintem még ilyenkor is benn vannak, meg holnap is.
2014. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hosszúhajú ***** válasza:
mi lett a nyuszival?
2014. szept. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!