Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetek ilyenkor? Sürgős!...

Mit tehetek ilyenkor? Sürgős! :, (

Figyelt kérdés
1 hónapja meghalt a hörim,kaptam 2 aranyhörit!Aznap amikor elpusztult senki nem tudja felfogni hogy mit éreztem át!Mostanában egyre többször eszembe jut,és elkezdek bőgni,és tiszta depis vagyok nincs kedvem semmihez!ÚGY HIÁNYZIK!Bármit megtennék hogy visszakaphassam a kishörimet Lilit!Nagyon fáj ,éppen most is sírok!:,(mit tegyek?Ahogy telik az idő annál rosszabb,hogy már ennyi ideje nincsen velem,és ahogy visszaemlékezek rá!

2014. szept. 11. 18:42
 1/6 anonim válasza:
0%
Nagyon szeretted ugye?c: Hát. Ha meg van még a pici testecskéje, akkor kitömehetnéd, és kiraknád a szobádban ? Bár ez lehet beteg ötlet...
2014. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen nagyon fontos volt nekem!Amikor senkisem volt mellettem(barátom)akkor csak ő volt nekem,az életem értelme!Úgymond miatta volt érdemes!nem eltemettük!:,(
2014. szept. 11. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
A két aranyhörit mindenképp külön ketrecben tartsd, mert hamarosan Lilike után fognak menni, ha összeverekszenek. (Ez bármikor megtörténhet, mindegy, hogy most jól elvannak .... )
2014. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÜLÖN VANNAK!!!:@Nem tudom hogy ez 1 tanács,vagy sértés,de ez nem segítség hanem sértés!Kérlek többet ne írj!
2014. szept. 11. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, minden rendben van vele, tovább él ő valahol máshol, és boldog élete van, mert szeretnivaló kis teremtmény volt, tehát tutira minden rendben van vele. Gondolj erre, ez tényleg igaz!

Foglalkozz és játsz sokat a mostani hörcsögeiddel, leld bennük örömödet hogy ők is örülhessenek veled együtt. Boldog és tartalmas perceket szerzel nekik, tudom hogy nagyon jó gazdi vagy, ez érződik soraidból, ilyen gazdit kivánok minden kis állatnak, én szintén ilyen vagyok.

2014. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!:)Sikerült jobbkedvre derítened!:D

több választ már nem is várok senkitől!Már megírták a legjobb választ!nagyon köszönöm még1szer!

2014. szept. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!