Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szelídítsem meg?

Hogy szelídítsem meg?

Figyelt kérdés
Kaptam egy szíriai aranyhörcsögöt,nőstényt, három hónapos,ez a második kérdésem róla. Az eladó azt mondta teljesen kézhez szokott,és ez annyiból igaz hogy belemászik a kezembe és nem harap meg. Azonban amikor a terráriumában van mászkál, és fel szeretném emelni akkor csipog kettőt hasra fordul és talán meg is tudna harapni. Szerintem még nagyon félős,tegnap hoztam haza,de szeretném azt elérni hogy, bízzon bennem, ne féljen tőlem ,hagyja hogy felemeljem,és legyünk barátok. Talán jó úton vagyok effelé,sokszor mászik a kezembe és akkor simogatom. Mégis érzem a bizalmatlanságot. Ötletek?- Hogyan tudnám megszelidíteni ezt a kis pamacsot? : D

#aranyhörcsög #sziríai aranyhörcsög
2014. szept. 13. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, TEGNAP hoztad haza! Várd már meg, hogy megszokja a jelenléted....
2014. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok de a késobbiekben hogyan szoktatsam rá arra h ne féljen?
2014. szept. 13. 12:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok köszi! :D gondolom azért írod ezt mert te nem szeretd
2014. szept. 13. 15:39
 4/4 anonim válasza:
Várj mig megszokja az új környezetet,utánna próbált simogatni de még egyelöre csak simogasd utánna próbáld kivenni lassan és ne föntről nyuj le hozzá mert akkor aztihiszi hogy madár vagy fenevad és akkor megijed:)
2014. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!