Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyulak meddig bírják...

A törpenyulak meddig bírják ideiglenesen egy kartondobozban? Úgy értem ketrec hiányában.

Figyelt kérdés
Egyik rokonom vett nekem egy nyuszit, mert tudja, hogy imádom őket. Arra viszont nem gondolt, hogy valamiben tartanom kéne. Most össze kéne gyűjtenem a pénzt egy ketrecre, de addig csak egy kartondobozban tudnám tartani.
2014. szept. 14. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy-két napig, ugyanis olyan büdös lesz a doboz, hogy nem tudsz megmaradni mellette. Hiába raksz bele forgácsot, az nem jó. Vannak hírdetési oldalakon használt ketrecek, nézz körül ott. Nagy műanyag "tejesládát" sem tudsz szerezni? Az mégiscsak jobban tisztítható....
2014. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Néhány óra, és kirágja magát. Arról nem is beszélve, hogy a pisi is hamar szétáztatja. Kedves rokontól kérj ketrecet, ha már ennyi esze volt. Gyönyörű péla, hogy miért nem ajándékozunk állatot.
2014. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én hörcsögöt raktam masszív kartondobozba (nehéz tárgy műanyagfüles csomagolása volt), amíg kipucoltam a terráriumát; amire végeztem, simán kirágta magát, az ágy alól kellett kihalászni.


Nyulak már a súlyukkal képesek felborítani a dobozt, a hatalmas ugrásaikról ne is beszéljünk.

2014. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!