Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 3 1,5 éves patkányom, de...

Van 3 1,5 éves patkányom, de sajnos családi okok miatt nem tudom tovább tartani őket. Szerintetek mi tegyek?

Figyelt kérdés
A patik egészségesek, csak az egyiküknek sajnos egy kis részen kikopott a szőre (nem külső élősködők miatt). Attól félek, hogy a koruk és a bunda egyikük bundájának kopottsága miatt nem vinné el őket senki. Szerintetek hogyan találhatnék nekik szerető gazdit? Esetleg egy tenyészet befogadná őket?

2014. szept. 14. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem hiszed az egy dolog... meg kell próbálni, tedd fel hirdetős oldalakra. Írd le, hogy ingyen elvihető. És remélhetőleg lesz gazdija...de megkérdezhetem, hogy egy patkányt milyen családi okból nem lehet megtartani??..
2014. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a szüleim először tolerálták az állatkák szagát, de sajnos mostanra én is, és ők is nehezen bírják, emellett kissé irritálja a bőrömet a bundájuk. Sajnos ez volt az a pont ameddig bírtam, úgy látszik túl nagy falat nekem három patkány.
2014. szept. 15. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Facebookon a patkányos csoportokba hirdesd őket, mint gazdikeresők.
2014. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!