Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megbolondult a dzsungáriai...

Megbolondult a dzsungáriai hörcsögöm! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néha ki szoktam venni az akváriumból, almát,répát és uborkát szoktam neki adni enni. De legjobban az uborkát szereti, és ezt adom neki leggyakrabban. Még csak 2 hete van meg. Már nagyon otthonosan érzi itt magát. Úgy vettem, hogy az egyik szeme be volt gyulladva. Ezt most szemcseppel kezelem amit állatorvos írt fel. Össze-vissza szaladgál, nem bír magával, nekiugrik az akváriumnak. Ha kiveszem pedig harapdál. Hátraveti magát, stb. Vajon mi lehet a baja?

2014. szept. 15. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

kicsi helyen van

nagy a mozgásigénye --> mókuskerék kell neki, még többször kell kivenni futtatni

nem szelídült meg teljesen, ezért harap

2014. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggelre meghalt...:'(
2014. szept. 16. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a hátraszaltó a többszörös beltenyészet jele, sajnos ezeknek a höriknek meg vannak számlálva a napjaik. :( Legközelebb tenyésztől vegyél, ott a beltenyészet ki van zárva és még kezes is lesz a pici!

Sajnálom szegényt. :( A felelőtlen ember - aki ész nélkül szaporítja, nem Te(!!!) - miatt szenvednek és halnak idejekorán. :'(

2014. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira sajnálom, mert annyira édes és barátságos volt. :( Pár nap alatt úgy hozzászoktam és megbarátkoztunk mintha már vagy fél éve lenne az enyém. Állatkereskedésben vettük. És mikor kimentünk a boltból, akkor vettük észre, hogy be van gyulladva a szeme. De úgy gondoltuk, hogy így is szeretjük. Elvittük állatorvoshoz aki szemcseppet írt fel neki, de úgy látszik, hogy késő volt már...:((
2014. szept. 17. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!