Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tapasztalatok egyedül tartott...

Tapasztalatok egyedül tartott patkánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna egy patkányt, anya meg is engedte, de csak egy darabot. Ma hoztam haza, amikor beraktam a ketrecébe berohant a házikóba és ki se jött onnan idáig. Azt olvastam a patkány társas lény, de ha eleget foglalkozok vele lehet így is boldog?
2014. szept. 21. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon, nagyon, nagyon sokat foglalkozol vele és ha tényleg nincs más lehetőség, akkor lehet egyedül is boldog. De tudnod kell, hogy a fajtársát nem fogod tudni pótolni. Ahol egy patkány elfér, ott elfér kettő is - még nagyobb ketrecet sem kell venned. Biztos, hogy anyukád sehogy sem engedné meg a második patkányt?
2014. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még megpróbálom megtárgyalni vele de nincs sok esélye.
2014. szept. 21. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú? Fontos hogy azonos nemű legyen. Nekem van most egy fehér, fekete szemű elajándékozandó lánykám. Írj ha aktuális és érdekel.
2014. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: sajnos kisfiú, de ha társat szeretnék neki, megkérném azt akitől kaptam hogy az alomból adjon mégegy fiút, de anya világosan kijelentette hogy nem akarunk mégegyet.
2014. szept. 21. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen másképp viselkedik egy patkány ha egyedül van és ha van egy társa is.

Előbbi nehezebb eset, utóbbi egy nagy bohóc.

Tényleg igaz, amit írtak, hogy ahol egy elfér, ott kettő is.

Én is egyet vittem haza anno és soha többet nem csinálok ilyet. Egy év múlva került mellé egy kölyök és öröm volt rájuk nézni onnantól, hogy hogyan alakították egymást meg törődtek a másikkal.

2014. szept. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Platypus ***** válasza:
Vettél volna hörcsögöt, lenne egy boldog és elégedett állatod. Ha egy állatod lehet, akkor a patkány egy nagyon rossz választás. Akármennyit foglalkozol vele, te nem vagy patkány. Egy embernek sem képes 100%-osan pótolni az embertársaságot egy kutya vagy egy macska. Ha lehetséges, a helyedben visszavinném. Az állatszeretet azt is jelenti, hogy nem tartasz mindenáron olyan állatot, aminek nem vagy képes biztosítani az alapvető igényeit.
2014. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!