Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki szánjon rám egy kis...

Valaki szánjon rám egy kis időt ez fontos! Hogy vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
VALAKI SEGÍTSEN!!! Szeretnék egy sünit... Anyukámék nem engedik. Régebben kaptam egy görög teknőst minden OK jól van gondozom meg minden. A kutyámról is gondoskodok stb... De a sünit nem értem miért de nem engedik már szinte mindent kipróbáltam de mindig van valami kifogásuk vagy meg sem hallgatnak! :// Pedig még csak az sincs, hogy nem gondoskodnék az állatokról. NEM ÉRTEM!!! Már mióta csak a süniről olvasgatok meg nézem a képeket, videókat már szinte mindent tudok de nem engedik meg.. :( Valami ötlet??

2014. szept. 22. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolj bele, 65000 csak maga az állat + 15 a ketrec és minden egyéb hozzá még 5-6 ezer forint.
2014. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogy 65ezer.

Kaptam egy nyuszit az egyik szomszédomtól, mondtam a szüleimnek, hogy nyugi nem tartom meg.. csak pár napig marad. ennek már több hónapja :)

Ezenkívül van 3 tengerimalacom és egy kutyám. Viszont a ketreceket én vettem, gyűjtöttem pénzt, mert még nincs keresetem.

Az egyik ketrecet (100*50 es 6ezerért vettem, haszáltan.

Az egyik malacot külön kellett tennem, mert 3-an nem jönnek ki egymással, neki 2500-ért szereztem egy 80cm-es ketrecet.

Szerintem kezdd el gyűjteni a pénzt :)

Legvégső esetben állíts be a sünivel :P najó csak vicceltem, azt azért ne.. :)

Legyél jó gyerek, hozd sokszor szóba a sünit.

Sok sikert :)

2014. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van 150000Ftom csak kitelne belölle! :P Köszi a válaszokat nem adom fel! :))
2014. szept. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!