Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek milyen állatom...

Szerintetek milyen állatom legyen? Patkány vagy Tengerimalac?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kis állatot és mivel panelban lakunk ezért valami kisemlős jöhetne szóba. És ez a két állat között nem tudok dönteni. szerintetek melyik legyen? És letudnátok írni hogy mik szükségesek és kb mennyibe kerül az adott állat? A válaszokat előre is köszönöm.

2014. szept. 22. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Tengerimalacból legalább kettő kell (két egynemű), nagyon igénylik egy másik malac társaságát.

Malacot ingyen is találhatsz, vagy örökbe fogadhatsz, vagy vehetsz tenyésztőtől. A kereskedést nem nagyon ajánlom.

Kell egy legalább 100*50 cm-es ketrec (kb. 10 ezer), a tartásuk havonta úgy 2 ezer/per malac.

2014. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tengerimalacok!
2014. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
25%
ha lány vagy tengerimalac, mert aranyos, ha fiú, akkor patkány, mert nagyon okos és rengeteg mindenre megtanítható.
2014. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A patkányból is kettő kell és egy nagy, emeletes ketrec nekik. Egynemű párok legyenek, akkor nem lesz szaporulat gond. A fiúk is, lányok is jól kijönnek egymással.
2014. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább patkány, értelmesebb állat. Bár sokakat taszít a látványa.

Én a malacot nőként leszavazom.

2014. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és igazából mindkettő nagyon tetszik csak nem tudom hogy a patkánynak hányszor hanyas ketrec kell?
2014. szept. 23. 13:36
 7/7 anonim válasza:

Ezt neked kell eldöntened!

Akik malacosok persze, hogy azt mondják hogy malac,akik patkányosak persze, hogy azt mondják patkány.

Úgyhogy malac :)

Ha jó minőségű tápot akarsz venni akkor többe kerül

Ha jó minőségű forgácsot akarsz venni akkor többe kerül

20 literes jó minőségű forgács 4000 forint szerintem megéri.Tápból versele laga nagyon jó minőségű 1450 forint 750 grammos.Ez már kicsit drága,de mi megvesszük a malacnak.De össze is lehet keverni egy olcsóbb minőségűvel és akkor több lesz.A szénánál figyelj,hogy legyen illata az a jó.Mi 750 forintért vesszük meg.

Fogkoptató kell neki (a malacomnak már nem tudom hányadik fogkoptatója van (fa,gyümölcs meg minden egyéb),de ő a műanyagot rágja :) )

Gyümölcs,zöldség csak K betűs ne legyen mert az felfújja

A többit nézd meg a netről,de remélem tudtam segíteni

2014. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!