Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Kedvenc hörcsögömm ár egy...

A Kedvenc hörcsögömm ár egy ideje szenvedett, haldoklott, ma (2010. 01.20. -án) meghalt:' (:' (Aranyhörcsög volt. Idén júliusban lett volna 6éves (ami nagyon jó mert a hörcsögök 3évig élnek) És nem tudom, hogy elhamvasszam vagy eltemessem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 19:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

11:34-esnek.

Esetleg peace? :D

2010. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést mert szerettem és nem tudom h mivel lehetne jobban irritálni/befojásolni és aki ezt kamunak veszi vagy csak kritizál rohaggyon meg!!!XD

Tisztelet a kivételnek:)

És nem hagytam szenvedni...tuttam h úgy is meghal és h feleslegesen ne szenveddessem

2010. jan. 21. 16:50
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem hagytad szenvedni. Ha nem hagytad volna, elaltatod. Itt meg azt írod, hogy, idézlek: "A Kedvenc hörcsögömm ár egy ideje szenvedett"

Nos, akkor hogy is történt?

2010. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jajj ne bántsátok már szegény gazdit.Az ő dolga hogy mit tett vele.Senki nem tud semmit arról hogy mi történt RIP höri
2010. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom h már régóta furcsa volt!!!!Honnan tudhatnám h télleg szenved?KöcsögXDXD
2010. jan. 22. 17:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Látom nem viselt meg a hörcsögöd halála, mert mások szemben igen agresszív vagy, ez nálad depresszióra utal.ne légy ilyen, nyugodj meg, vagy tényleg oda kerülsz!
2010. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mivel te írtad hogy szenved.xD

Ge*ci de hülye vagy.xD

2011. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!