Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy törpenyulat...

Mennyibe kerül egy törpenyulat/nyulat kimiskároltatni?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy holland törpenyulam és ki szeretném ivartalaníttatni. Ha valakinek esetleg van nyuszija és tud hasznos tanácsokat adni az is jó lenne, mivel nem tudok túl sokat a nyulakról. A válaszokat és tippeket előre is köszönöm!

2014. szept. 27. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem tudsz túl sokat, akkor AZONNAL kezdj el olvasni, mert nem sokáig lesz nyuszid.

Nekem anno 15 ezer volt a műtét.

2014. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, már egy ideje a netet bújom infókért, csak azért írtam oda, mert amúgy "nem vagyok nagy szakértő", de igyekszem. Neked még van nyuszid?
2014. szept. 27. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvoson múlik, nálunk vidéken egyiknél 3000, másiknál 10ezer, szóval elég nagy különbségek vannak. Nem árt végigkérdezni mindet a környékeden.

Sok nyulas oldal van, etetésről, nyúltartásról ott tudsz olvasni. Pl.: [link]

2014. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Novemberben lesz egy éve, hogy műtötték. Épp kupit csinál a ketrecében. :)
2014. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon aranyos!
2014. szept. 28. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki. Fekete vidra színü törpe.
2014. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bakok műtéte olcsóbb. Ne végeztesd el akárkivel! Mi az Állatorvosi Egyetemre vittük, egyébként is odajárunk, mert ők tényleg értenek a nyuszikhoz (is). Utólagos krémekkel, stb együtt 30 ezer volt három éve.
2014. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!