Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Annyira fáj a szívem. Szeretné...

Annyira fáj a szívem. Szeretnék egy igazi kis házikedvenc nyuszit, de hogyan csináljam? Bővebben lent

Figyelt kérdés

2 nyuszim van. Apám mindig azt az elvet vallotta, hogy a nyulak szabadon érzik jól magukat. Az egyik már idősebb, 4 éves, mióta itt van, mindig is szabadon élt. (értsd: nincs ketrecben. Oda megy az udvarban, ahova akar. Nem tud elszökni mert be vagyunk biztosítva.). Szerettem volna még egy nyuszit, megkaptam, imádtam... Ketrecben élt, tenyésztőtöl volt, kevesebb, mint egy 1 hónappal később elment... Összeomlottam. Azóta is nagyon fáj a szívem érte, mert nagyon imádtam azt a nyuszit. Megbízott bennem és mindig velem akart lenni.

Hogy enyhítsék a fájdalmat, vettünk egy kislányt. Már az elején elrontottam... Először ketrecben volt.Aztán apa őt is kirakta az udvarra.

Több nyuszis csoportban is benne vagyok face-n. Mindig látom, hogy milyen boldogak a nyuszikkal, hogy tényleg a családjuk tagja... Már átéltem és nagyon hiányzik az érzés.

Mit tegyek, hogy enyhüljön? Új nyuszit biztos nem kaphatok... Tudok még szoros kapcsolatot kialakítani a többi nyuszival? :'( Kérlek segítsetek és ne ítéljetek el :(



2014. okt. 4. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A ketrecben tartott nyuszi, aki elment, törpenyuszi volt? És kinn az udvaron? Kiderült, miért pusztult el? Mit jelent, hogy az elején "elrontottad"? Kicsit mesélj többet a körülményekről!
2014. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ketrecben élt, házban. Nem tudjuk, mi volt a baja... Az elején túl sokszor vettem ki, nem törődtem a bizalommal, hiszen a másik olyan kicsin hozzám szokott. Szinte már félt tőlem. :(
2014. okt. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!