Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Horcsogtartok segitenetek?...

Ciklon112233 kérdése:

Horcsogtartok segitenetek? Tudnatok erveket mondani amikkel meggyozhetem anyaekat hogy legyen horcsogom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek egy horcsogot,(meg nem volt) utanna olvastam amit kell tidni rolluk azt tudom, 1 et leszamitva a tapasztalatot.Van egy akvariumom rendben tartom mar kb .1,5 eve meg van,szeretem az allatokat volt kutyam macskam(a macska preg volt meghalt a kutyat meg elvittuk mamamekhoz mert kissebb hazba koltoztunk).Most egy horcsogot szeretnek termeszetesen foglalkozok vele a,ennyire majd engedni fogja(a simogatasra gondolok),a ketrecet is rendben tartanam gondoskodnak rolla.Ja es termeszetesen sajat penzbol vennem

2014. okt. 8. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én írtam szerződést is,amiben mindent megígértem!:DDD

Ha volt kutyád,macskád akkor 1 höri sem lehet akadáj!:)Sok sikert majd írj!;)

2014. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!