Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögnek mekkora...

Aranyhörcsögnek mekkora méretű, milyen ketrec jó?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam átalakítom egy bútoromat ketreccé, csak nem tudom milyen legyen meg mekkora?

És aranyhöriből egyet tartsak vagy kettőt?


2014. okt. 13. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. 60*40cm alapú ketrec jó lehet(persze lehet nagyobb is ,nem tudom mekkora a bútor)De ha egy kicsit kisebb nem hiszem ,hogy gond lenne...De nagyon fontos ,hogy legyen mókuskereke(aranyhörcsögnek nagy méretű).Az aranyhörcsögök nem igazán szeretnek kettesben lenni.Gyakran verekednek ,sőt ritkán ,de akár meg is ölhetik egymást!(tapasztalatból mondom:()Persze ha egy testvérpárt vásárolsz ,egész jól eltűrik egymást ,de még náluk is számítani lehet kisebb-nagyobb civakodásra... Ha kettőt veszel ügyelj rá ,hogy két lány legyen mert két fiú esetén az egyik elnyomja a másikat ,illetve ellenkező neműek esetén gyorsan elszaporodnak!Persze ez mind függ a különböző hörcsögök jellemétől is de én a személyes tapasztalataim alapján írok...:)
2014. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy aranyhörit tarts, mert egyedül érzi jól magát, megölik egymást, nem tűrik meg egymás társaságát, még a testvérek se!! Foglalkozz vele esténként mikor felébred!

Ketrec pedig minimum 70 cm hosszú és minimum 45 cm széles legyen, valamint minimum 20 cm-es átmérőjű mókuskerék kell neki!


Ezek a ketrecek megfelelőek aranyhörcsög számára, a mókuskerék pedig tényleg minimum 20 cm-es átmérőjű legyen!!


[link]


[link]

2014. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!