Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vörös macska macit lehet kapni?

Vörös macska macit lehet kapni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon felvágós vagyok, meg önző, meg felelőtlen, mert jó nekem a macska is, de már ezer éve küzdök ezzel és mindég elhatalmasodik rajtam az érzés, hogy annyira aranyos kis bundás jószágok!

Rendelhetek ebayről? Vagy menjek ki Bhutánba, Kínába, Indiába, Laoszba, Mianmarba vagy Nepálba?

Most nézzétek meg? Tudjátok rá azt mondani, hogy nem imádni való kis mackósság?


[link]



#macska #maci #vörös #mackó #cica #vörös macska medve
2014. okt. 14. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rendeld meg e-bay-ről. 3 hét a kiszállítás... Csak vigyázz, hogy a plüss változatot rendeld, mert max az éli túl... Ja és a ez a "cica" nem cuki játék, hanem így, vagy úgy egy vadállat. Egyébként tényleg aranyos, járj be az állatkertbe és gondozz egyet. Régen lehetett önkénteskedni.
2014. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ebayyel csak vicceltem... a mi állatkertünkbe nincs, Budapest pedig igen messze van innen.
2014. okt. 14. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Kis panda nem csak Pesten van, hanem Veszprémben és Szegeden is. Bárhol tudod nézegetni.

A faj súlyosan veszélyeztetett, mivel az első listán szerepel a Washingtoni egyezményen, te sem beszerezni, sem foságban született (pl. állatkerti) példányt tartani sem tudnál. Kicsit több kell ahhoz, hogy magányszemély ilyenbe belevágjon.

2014. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ugyan az, de az én cicám ilyen és nem cserélném el semmilyen más állatra, mert kedves, játékos és puha:) Imádom:)

Volt már ház cicám, őket is imádtam, de a mostani cicám egy csoda:)

[link]

2014. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szeged és Veszprém messzebb van mint Budapest :D csak úgy mondtam.

A japán tv műsorokban meg csak úgy játszanak velük :D, inkább kiköltözöm egy kínai erdőbe és velük fogok élni.

2014. okt. 14. 15:27
 6/7 yoda77 ***** válasza:

ez egy panda. semmi köze a macskához. vadállat, tudod: a bazi nagy fekete-fehér rokona...

nem tarthatsz otthon hasonlót sem. a vörös panda ráadásul veszélyeztetett állat. szerezz egy garfield plüssfigurát, ezt azonnal verd a fejedből!

2014. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A monori börzén meg a gyáli piacon szokták árulni, csak korán menj, mert 8-ra már elkapkodják...
2014. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!