Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két összeszoktatott törpenyusz...

Két összeszoktatott törpenyuszit lehet egy ketrecben tartani? Ha igen mekkora kell kettőnek?

Figyelt kérdés
Egynek minimum 100*50 azt tudom.
2014. okt. 14. 15:19
 1/9 csabika1971 ***** válasza:

Csak ha nőstény mind a kettő!

Ha ellenkező neműek, a hím nem hagyja békén a nőstényt. Ha meg hímek, akkor kiherélik egymást.

2014. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Fiú lány páros,egyik ivartalanítva van. És már 1évesek múltak.

Ők örökbefogadható nyuszik. Azért kérdezem.

Mert nyuszim már volt,szóval nem ismeretlen terep a tartás,csak ezt nem tudom kettőnél ez hogy van.

2014. okt. 14. 15:34
 3/9 csabika1971 ***** válasza:

Nem tudom mennyire játszik szerepet nyulak esetében viselkedésben az ivartalanítás. És az sem mindegy melyikük van ivartalanítva.

Mert még így is van rá esély, hogy a hím nem hagyja békén a nőstényt, annak ellenére sem, hogy kisnyulak nem lesznek.

2014. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát két páros van amiket találtam, mindkettő fiú lány páros, egyiknél a lány ivartalanított, másiknál a fiú.
2014. okt. 14. 15:47
 5/9 csabika1971 ***** válasza:

Lány ivartalanított páros nem jó, mert ott a fiú nem fogja tudni és nem hagyja békén.

Másik eset beválhat, ha az ivartalanítástól a nyulak elfelejtik, hogy fiúk voltak.

De én különböző neműeket és csak fiúkat nem raknék párba, és nem lehetne probléma.

2014. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
120as ketrec jó nekik. Vagy emeletes.
2014. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha összeszokott párról van szó, akkor lényegtelen, hogy melyik van kipakolva, nem lesz gond.
2014. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na várj,megnéztem rendesen az infókat,meg a korukat.

Szóval az első fiú-lány, a fiú ivaros, a lány ivartalanított,itt a kor 2,5 év,és 1,5.

Másik: fiú-lány,itt lány ivaros,fiú ivartalanított. Mindkettő kora 1,5év. Ők ahogy elnézem szerintem tesók is,szóval szerintem kicsi koruktól együtt vannak.

2014. okt. 14. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:

csabika minek irsz, ha nem ertesz hozza???

Osszeszokott nyusziknal teljesen mindegy, ki az ivartalanitott, nem bantjak egymast.

Nekem ivartalan bakom es ivaros nostenyem van, imadjak egymast. En 140-es ketrecet fogok nekik venni, most meg kulon ketrecben vannak.

2014. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!