Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a nyulamnak?

Mi baja lehet a nyulamnak?

Figyelt kérdés
Eszik ,iszik, talán kicsit nyugodtabb mint szokott lenni de semmi lényeges nem látszik rajta. Ma észre vettem hogy sokszor elvágódott mintha fellökték volna. Elesik utána gyorsan feláll eddig nem csinálta. Mi lehet vele? Meg fog dögleni?

2014. okt. 14. 16:39
 1/4 KGabi0000 ***** válasza:
Neeem,így alszik.Veled is az történt mint velünk,a frász jött ránk amikor ezt csinálta a nyulunk,azt hittük mi is hogy megdöglött,de így alszik másfél éve. :)
2014. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak, ilyenkor jókedvűen lefekszik, úgy szokták mondani, hogy "elgurul" :D

Gondolom azért úgy marad utána, vagy mindig rögtön felugrik?

2014. okt. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. 1-2szer láttam hogy ezt csinálja de akkor felborult és hirtelen fel is állt. olyan mintha fellökném és utánna egyböl feláll. Volt már hogy ugy aludt vagy feküdt hosszabb ideig oldalt mintha megdöglött volna de ez most más. vagy lehet csak játszott? mert eszik rendesen kaka pisi is van.
2014. okt. 15. 10:06
 4/4 Schibo ***** válasza:
Ha mozgás közben borul fel, akkor bizony baj lehet. Pl. Fülgyulladás, amitől elveszti az egyensúlyát, vagy akár epilepszia is. Ha viszont üldögélés közben egyszer csak felborul és még csavar is egyet a fejével közben, akkor igen jól érzi magát. Az, hogy az oldalán elfekve alszik, azt jelenti, hogy biztonságban érzi magát nálad. Szerintem egyszerűen csak elégedett :)
2014. okt. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!