Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetel egy ilyem...

Mi a véleményetel egy ilyem párosítádról? (tengerimalac)

Figyelt kérdés
Van egy féléves fiú tengerimalackám, egy hónapja van nállam, de már meg szokott minket. Most szeretnék mellé egy 2 éves szintén fiút hozni, hogy ne legyen magányos. Szerintetek mennyire működne ez a párosítás? Vagy érdemesebb lenne egy fiatalabbat hozni?

2014. okt. 19. 01:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyes írási hibákért.

A kérdés úgy szólna, hogy:

Mi a véleményetek egy ilyen párosításról?

2014. okt. 19. 01:12
 2/5 Shadownight17 válasza:
Szia. Szerintem egy fiatalabbat szerezz be mellé, hogy ami most meg van, az legyen a "főnök". De persze én nem tudom, mert nekem egy lány és egy fiú van. Csak mind két cucut szeretgetni kell..de gondolom ezt tudod.:D Nálunk mindig megy a féltékenység.
2014. okt. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha az egyik jóval idősebb mint a másik akko nem lesz rivalizalas ha azonos kor kb akkor kinyirjak egymast annyit veszekednek
2014. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

mint már írtam ami most van nálam az 5-6 hónapos

amit szeretnék hozni pedig 2 éves. Az ideális kor különbségnek mondható vagy keressek inkább másikat?

2014. okt. 19. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

minimum korkülönbség fél év, felfele is és lefele is, de minél több, annál jobb lesz a dominancia miatt.

nem lesz semmi gond, ha 1,5 év az új javára a különbség.

2014. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!