Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányosok, hozzáértők! ....

Patkányosok, hozzáértők! . Miért csinálja ezt a patkányom?

Figyelt kérdés
Tanítani szeretném a kb. 17 hetes patkányom:) Az a baj, hogy nem tudok neki milyen jutalomfalatot adni.. Próbálkoztam dióval, almával, husidarabokkal, gabonapehellyel, joghurtal és minden egyébbel.. Szokott lenni mikor elveszi tőlem a falatkákat de legtöbbször csak megszagolja és aztán szaglászik tovább (egy helyben áll). Nem értem... Más patkányának a g.pehelynek akadály nélkül csinálja az elvárásokat de az enyém pedig csak épp megszagolja :(.... Várnom kellene még a tanítással? 10 hete hogy nálunk van...:(( Még mindig félne tőlem?
2014. okt. 21. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Malátapaszta, maltsoft, vagy a DM-es sajtos malátapaszta macskáknak csodákra képes. Én azzal "neveltem" az enyémeket. Nem magas a fehérjetartalma és imádják.


Az enyém akkor volt nagyon passzív amúgy, amikor egyedül volt. A társával versenyeztek, de sajnos nem lehetett új társa és én sem tudtam pótolni. Annyit csinált csak utána meg, amennyit addig szivesen csinált pl. lopkodott, rámolt - rendet rakott és odajött hozzám. A malátapaszta kirázta a depiből valamennyire.

2014. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem az enyémet is kifogja:D Köszönöm a válaszod:) ezt a kaját pedig felkeresem ha abba is halok bele:DDDD
2014. okt. 21. 17:29
 3/11 A kérdező kommentje:
kb. mennyibe kerül egy ilyen?:)
2014. okt. 21. 17:32
 4/11 anonim ***** válasza:

A DM-es olyan tubus, mint a fogkrém, a macskacuccoknál találod, kb 800ft, de borsónyi is elég, erős a szaga nagyon.

A malt-soft az drága, szerintem 1-2-3ezer ft, mérettől függ.


[link]


ilyen a DM-es.

2014. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:) borsónyi is? mármint naponta? Ezt hogy érted?:)
2014. okt. 22. 15:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez vitaminos olajos paszta cicáknak, Nekik kb 5cm es csík kell belőle a napi vitamminadagnak. Az én patkányaim imádták, kapaszkodtak a tubusba és nem engedték el. A borsónyi mennyiséget azért írtam, mert ezek az egész tubussal is beverték volna, ha hagyom.
2014. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem:D És akkor ennek köszönhetően jobban bíztak benned és elfogadtak családtagnak.... és nem lettek "depressziósak"? xd (ha jól értem...)
2014. okt. 22. 17:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez volt a jutalomfalat, ezért kijöttek, másztak, versenyeztek és az egész tubust ellopták egyszer. Amikro az utolsó egyedül maradt, hajlandó volt előjönni, meg megkeresni, ha elrejtettem stb.

Az idősebb nem fogadott el engem, csak megkereste, mászott utána ilyesmik, a kisebb viszont vakarászta a kezemet, mintha társa lennék és amikor egyedül maradt a kezem mellett aludt, annyira össze tudtunk barátkozni és mindig kapott tőlem nasinak és várta is.

Amikor már nagyon betegek voltak és el kellett őket altatni - egy év eltéréssel - akkor is már alig ettek, de ezt még a dokinál is megették az altatószer előtt közvetlenül.

2014. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak lehettek:) Imádom a gondolkozásukat, ragaszkodásukat, ügyességüket... Sajnálom hogy elkellett őket altatni :c Köszönöm a válaszod megy a zöld pacsi:D Remélem az enyém is van olyan falánk hogy megkívánja:) És hogy eltűnik a depije....
2014. okt. 23. 12:54
 10/11 A kérdező kommentje:
Megvettem neki a kenőcsöt... Eszi néha de nem mondanám hogy nagyon mohón :( gondolom rajta csak az segít ha veszünk neki társat. Igyekszem anyáékat rábeszélni... :)
2014. okt. 25. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!