Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van három nőstény nyúlam egy...

Gáborbmw kérdése:

Van három nőstény nyúlam egy him és lenne pár kérdésem? Pároztattam kettőt és már 45 nap telt el és semmi se történt, az egyik kapar elég gyakran és általában nyugodt fekszik mi az oka?

Figyelt kérdés

A másik elég agresszív mikor adok neki enni nyúl a tengeriért és a kezem ért karmolna harapna és amikor simogatom nem igazán szereti furcsa hangot ad ki mi az oka?és olyan mintha fészket rakna de szét is szedi egy idő után aztán ujra összerakra ??

még pár kérdésem lenne:

Mennyi ideig legyen eggyütt párzáskor a him és nőstén 1-2 óra vagy több ideig??

honnan tudom mikor lehet pároztatni a nyúlakat??


2014. okt. 22. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha berakod a bakot,es az anya lehasal elötte,a bak toppant,raugrik,majd leesik rola-ezt vard meg3szor.3nap mulva tedd vissza a bakot,ha az anya fut elöle,akkor 30nap mulva kisnyulak lesznek.Figyelni kell mig3szor leesik-nem otthagyni.Ha az anya nem hasal le,csak fut elöle,akkor probald par nap mulva,mert akkor meg nem all keszen.
2014. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45nap elteltevel mar meg kellett volna születniük.Ha elles elött all a nyul,akkor erezni lehet a Hasan,es nagy feszket csinal-sok szört tep,es viszi az almot a szajaban egesz nap.1-es voltam
2014. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja es nem jo ha egy napon paroztatod a ket nyulat,mert a bak kifarad,es nem olyan jo a megtermekenyitö kepessege Sem.2paroztatas között varj legalabb egy napot.
2014. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont 1 hónapra születtek meg. A másik alom 1 nappal később,azaz 31. napra. Már meg kellett volna születniük. Onnan lehet tudni hogy lesz kisnyula,hogy a pároztatás után 2-3 nappal,vagy akár 1 órával nyugtalan,össze-vissza szaladgál. Ha kitépi a szőrt,valószínűleg aznap meg fog elleni,vagy másnap.
2014. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!