Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű csincsilla fürdető homok?

Figyelt kérdés

Vettem nekik valami MEGAN nevű homokot (a vödrén egy tusolórózsát tart a csincsilla a kezében) de nem lesz szép tőle a szőre...

A Panziról sok rosszat hallottam és tapasztaltam is sok termékre.

A segítséget előre is köszönöm!!



2014. okt. 26. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a Megant nem ismerem, a másik általad említett márka tényleg vacak. A madaraknak ajánlott fürdetőhomok sem jó, felsérti a bőrüket. Vagy drágább homokot érdemes venni, vagy ajánlom a Csincsilla Tenyésztáp és fürdetőhomok nevű felhasználót a facebookon. Nekik szuper homokjuk van és házhoz is szállítják. 500 forint körül alakul kilója, érdemes nekik írni.
2015. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül Multifit csincsillahomokot vettem nekik a Fressnapfból. Nagyon szép tőle a szőrük! :)
2015. febr. 23. 00:28
 3/3 anonim ***** válasza:
nálam woodi márkájú fürdetőhomokban fürödnek heti egyszerr 10 percet. olyan finom szürke por ez mint a cement. de őrületes finom lesz tőle a bundájuk.
2015. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!