Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen forgácsot tegyek a...

Milyen forgácsot tegyek a nyuszi alá?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kaptam ma egy oroszlánfejű nyuszit de mivel szép nagy szőre van így a forgács mindig beleragad és fél óra után nagyon durván néz ki :D
2014. okt. 26. 23:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat,úgy szólna a kérdés hogy :Milyen almot tegyek a nyuszi alá?
2014. okt. 26. 23:41
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Fapelletet használj, sokkal jobb, mert megfogja a szagokat, és a nyuszibundába se ragad bele, illetve nem is koszol mindent össze :) [link] így néz ki, elég sok helyen kapható :)
2014. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ,van ilyen otthon de azt hittem hogy csak az egyik sarokba kell ilyen ahova wc-zik.Szóval az egész ketrecet beszórhatom vele mint a forgáccsal? Nem kényelmetlen neki?
2014. okt. 26. 23:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom még vagy a csutkaalmot, bár lehet az is beleragad a szőrébe. Ha igen, akkor ott a papíralom is. A vécéjébe tehetsz pelletet. Én úgy hallottam hogy pelleten járkálniuk nem mindig kényelmes.
2014. okt. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi a nyuszi alá, csak a wcbe pellet. :)

A többi dologgal tisztában vagy? Etetés, oltás, stb

2014. okt. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sarkokba tegyél fa pelletet. A többi részre szalmát! És persze szénát is adj neki sokat!
2014. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalam csak a wcben van neki, a többi reszen szena amit kivalogatnak a tartobol :-)Ha barmi kerdesed van, irj nyugodtan, 4 eve van nyuszkom :-) off:Nem tudom miert kellett lepontoznia valami veglenynek...
2014. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!