Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik a tengerimalac felfázásána...

Dododen kérdése:

Mik a tengerimalac felfázásának a tünetei?

Figyelt kérdés

Amikor kiveszem a malackám akkor tuti hogy a kint léte alatt legalább 2-szer pisil.

Nem tudom hogy ez felfázás-e.Most van először tengerimalacom,de nagyon-nagyon félek attól hogy esetleg felfázott.3 napja kaptam.

Csak értelmes válaszokat kérek!!!!!!!!



2014. okt. 29. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A tengerimalacoknak nagyon gyors az anyagcseréje. Ez természetes. Ha kiveszed biztos, hogy előbb utóbb kell neki pisilni/kakilni. Sajnos szobatisztaságra nem szoktathatók. Ehhez hozzá kell szoknod. Ha az enyémeket kiveszem utána mindig fel kell mosnom utánuk. :)
2014. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig az enyémek szobatiszták voltak. Ha az ölemben voltak jeleztek, hogy vissza kéne vinnem őket, ha kiengedtem őket és biztosítottam visszautat, akkor maguktól visszamentek pisilni, ha pedig nem tudtak visszamenni, de kiraktam egy törülközőt (olyat, aminek az alján ilyen fólia van, hogy ne folyjon át) akkor arra csinálták. Persze voltak kivételes esetek, meg volt hogy jelölgették a szőnyeget, de olyan igazán nagy pisifolt ritkán keletkezett, pedig sokszor voltak kint.


De ez nem az első 3 napban alakult ki :) Szóval a malacok olyan 10-20 percenként pisilni akarnak, kell nekik és nem tudják örökké visszatartani.

2014. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!

Megnyugodtam.Ma érkezett mellé egy társ.Nagyon cukik. :)

2014. okt. 30. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan 15-20 percenként pisilnek.


Felfázás tünete: sír ha pisil, fáj neki, véres a pisi..


Azt is fontos tudni, hogy ha a malacpisi fehér színű, azzal sincs semmi gond! Illetve ha a kakit eszik, az sem baj :)

2014. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. okt. 30. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyém 1 órát kibír pisilés nélkül. nem szokott az ágyra pisislni.
2014. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!