Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinak szőlőből, mandarinbó...

Nyuszinak szőlőből, mandarinból, kiviből ribizliből és banánból is ki kell szedni a magokat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

A mandarin eleve tilos...

Kiviből is csak nagyon keveset kaphat, persze magok nélkül. Szőlő o0is mag nélkül, a banánt adhatod egészben.

2014. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell. ő sem szedi ki belőle, ha a mezőn szőlőt eszik. mandarint azt sosem adnék nyuszinak. inkább búzát kukoricát adj neki, meg szénát.
2014. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] itt azt írják, h lehet neki mandarint adni, csak keveset. Akkor szerintetek ne adjak neki? Valaki átnézné a "Mit szabad és mit nem?" táblázatot az oldalon? Mort én az alapján etetem...
2014. nov. 2. 09:25
 4/5 A kérdező kommentje:
*mert
2014. nov. 2. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én adnék neki ilyeneket, akkor is csak ritkán, keveset, és kiszedném belőle a magokat. Nagyjából hasonlót olvashatsz itt is: [link] , és itt azt írják, hogy magozva kell adni.
2014. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!