Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire hangos a tengerimalac...

Mennyire hangos a tengerimalac? Sokat uízik ejjel?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ejszaka alszik, de nappal sokat, es hangosan beszelget :)

Foleg etetesi idokor, vagy ha zacsko zorog, de van, hogy csak unalmaban.

De ne felejsd el, hogy parban erdemes tartani oket, ket lany v ket fiu!

2014. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Naná hogy uízik éjjel :D de ha nem azt akkor zörög mivel éjszakai állat. Az enyémek azt csinálták hogy rágták a ketrecet veszettül vagy pedig kergetőztek. Ha nagyjából nyugis volt akkor csak a magok ropogását lehetett hallani :D
2014. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi nem éjszakai összekevertem a törpehörcsögömmel de a többi állítás igaz.
2014. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ajajj... :D ettol feltem. Panelban lakom,ez a visítozas nem zavarja a szomszedokat? Vajon áthallani?
2014. nov. 2. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán aludtam velük egy szobában :) Egyedül az volt probléma, hogy néha (nagyon ritkán) az egyik malacka rosszat álmodhatott, vagy megijedhetett valamitől és ilyen hangos madárcsipogás szerű hangot hallatott. Engem egyedül ez a hang nem hagyott aludni, a többi nem annyira gáz. De szerintem bármelyik állattal előfordulhat hogy van valami baja és ezért fel kell kelni hozzá akár éjszaka is. És tényleg nem volt gyakran.
2014. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Á azért annyira nem hangosak. Csak akkor visít torkaszakadtából ha fájdalma van. Ezt egy tengerimalacos könyvben olvastam. Azt is írták hogy ha kellemesen, jól érzi magát akkor kis csipogásokat ad ki. Nekem ezt olyankor csinálta amikor a mellkasomra tettem és simogattam. Nagyon édes volt.
2014. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt. Olyan edesek a kis malik :)
2014. nov. 2. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Éjjel viszonylag csöndesek, én aludtam az enyéimmel egy szobában, és csak azt hallottam mikor szénáztak, vagy kocogtatták az önitatót. De reggel amint meghallják a zacskó csörgést, vagy a hűtőajtó nyitást akkor beindulnak. Enyémek már nem uiznak, arról leszoktak, helyette a rácsot rágják veszettül ha éhesek. De ha megvan a napi rutin, hogy mikor kapnak enni, akkor csak olyankor fognak hangoskodni, a nap további részében csendben elvannak.
2014. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.
2014. nov. 3. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!