Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szelídítsem meg a...

Fuzesmilan kérdése:

Hogyan szelídítsem meg a dzsungáriai törpehörcsögömet?

Figyelt kérdés

mindig ha benyulok hozza hogy megszagolja a kezem akkor elkezdi kostolgatni,harapdálni

mast pedig nem tudok hogy hogyan szeliditsem meg:-(

mindig ha megprobalom fogni akkor meg kiugrik a kezembol

(kb meg harom napja van meg)

tudtok segiteni? lecci csak tapasztalt emberektol kerek valaszt:-D



2014. nov. 4. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elég szelíd, ha nem lenne az akkor menekülne vagy rád harapna.
2014. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

enyém szelíd, szokott a kezemben lenni, de néha megharapdálja. de nem azért mert mérges, vagy ijedt, hanem mert mért ne, megkóstolná :)

moss alaposan kezet szappannal mielőtt hozzányúlsz, ne érezzen a kezeden semmi kajaszagot!

egyébként a szotyit, tökmagot vedd a tenyeredbe, és akkr majd belemászik érte. ezeket cask tenyeredből kapja meg, akkorhozzádszokik. alvás közben viszont NE ébrezd fel, nem szeretik, akármennyire is szelídek.


egyébként enyém is nagyon kis kiszámíthatatlan, van mikor elüldögél, zabálgat a tenyeremben, van mikor egy mp-t se marad benne, megy tovább/kiugrik

2014. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki JÓL neveli a hörcsögét , akkor az SOHA nem fogja megharapni. Én a hörimmel együtt is tudtam aludni , vagy csak ő rajtam órákig. Soha nem harapott meg engem Hanga

Dzsungáriai törpehörcsög volt. 5 évet élt

2014. nov. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A dzsungária törpe hörik csak 2évet élnek.

Szóval ez van.

De 16naponta szülnek.

2014. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!