Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy patkányom. Mitől...

Van egy patkányom. Mitől kaparhatja szét a hátát? Már durván néz ki. Almot cseréltem, már tejes cuccot sem kap. Nem akar javulni meg mindig elkaparja. Nem tűnik betegnek. Mitől lehet? Ha valakinek van vmi ötlete hogyan segítsek kérem válaszoljon!

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
állatorvos !
2010. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
bolhairto vagy tetűirtó spray-t vegyél állatpatikában.Ezeket szabad szemmel nem látod de simán lehet a vakarózás oka
2010. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja már átnéztem és nincs bolhája. Esetleg atka.
2010. jan. 27. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet gombás fertőzés is. Mindenképpen vigyed el dokihoz!
2010. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az én hörcsögömnek gombás fertőzése volt hasonló tünetekkel. állatorvos írt fel egy löttyöt amit vízbe kellett csepegtetni és abba fürdetni, meg betadinnal takarítani az akváriumot 2 naponta. 2 hét alatt megoldódott a dolog leszámítva, hogy szegény már öreg volt és nem igazán nőtt vissza a szőre... :( de azért cuki volt úgy is :)
2010. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gombás fertőzés.atka,stb.
2010. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
attól is lehet, hogy... egyedül van???... mert akkor unatkozik! ilyenkor általában szoktak hülyeséget csinálni.
2010. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet gombás, atkás, esetleg még férges(!!) is, viszont a túl sok olajos mag is okozhat hasonló tüneteket. Szerintem is jobb lenne állatorvoshoz vinni.


L,19 + két patkánybaba :)

2010. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
DOKIII sztem gomba de vidd el orvoshoz gyorsan!
2010. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!