Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Budapesten hol lehet venni...

Budapesten hol lehet venni normális áron törpehörcsögnek ketrecet?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam: [link]


Normális ár alatt arra gondoltam, hogy max 10 ezer legyen. Tudom, hogy tele van a város kisállatboltokkal, de nem akarom végigjárni az összeset. Meg kicsit kínosnak érzem, mikor bemegyek, nézelődöm, aztán csak úgy kisétálok vásárlás nélkül. És olyanra lenne szükségem, amin akkora rácsok vannak, hogy egy fél éves kisállat nem tud rajta átbújni. Az Árkádban láttam egy boltot, de nem mentem még be, valaki ismeri? Vagy hol lehetne nem túl drágán venni?



2014. nov. 12. 16:04
 1/6 Titkos589 válasza:
Ha körülnézel a jófogás/olx/vatera oldalán biztos találsz ilyesmit :)
2014. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rendelj webshopból. Legegyszerűbb, és olcsóbb is ott mint boltokban.

Bp-i átvétellel: [link]

Ingyen szállítással: [link]

Meg van még több hasonló webshop is...

2014. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Rendelj az eBayról. Sok ketrec akad 5000 Ft körűl. Nekem van két hörcsögöm, és a ketrec kb. akkora ami a képen van. Madár kalitkát ne vegyél. Ezzel a képen lévővel az a baj, hogy amikor a hörik kicsik, akkor kiférnek a rácsokon. Ha ezt veszed, akkor vegyél egy terráriumot amibe ideiglenesen

tarthatod őket, vagy a szállítódobozba.

Sok szerencsét! 

2014. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kicsik nincsenek, és később se szeretnék. Fél éve vettem, akkor még alig született meg, és mivel nagyon apró volt, ezért nem vettem neki ketrecet, biztos voltam benne, hogy kimászna. Azóta terráriumban lakik, de én nem nagyon szeretem, nem tud rendesen szellőzni és miegymás. Egyszer már kerestem, az OBI-ban találtam 3000 körül, de túl nagy lyukak voltak rajta szerintem, a kisállatboltban, ahol vettem a hörcsögömet, ott meg 20 ezertől kezdődtek, annyit meg nem adok ki egy kis rácsos dobozért.


Internetes rendeléstől meg kicsit tartok, mert jobban szeretek ilyesmit élőben látni, mielőtt megveszem. Azért köszönöm az ötleteket.

2014. nov. 12. 19:53
 5/6 julcsika01 ***** válasza:

fogalmam sincs hogyan kell írni de asszem így fressnapf.

na mind1. nagyon jó bolt csak tudnod kell rendesen választani. nem ajanlom a racsosat mert kiszorja az almot

2014. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma vettem neki az OBI-ban, ott találtam egész kis lyukút, és csak 3000 volt, nem 20, mint az állatboltokban. Nem is próbál kimászni, és a tálca is elég magas, hogy ne szórjon ki semmit. Sikerült megoldani. :)
2014. nov. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!