Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen tápokat ehet a törpesün?

Milyen tápokat ehet a törpesün?

Figyelt kérdés
Olvasgatam a törpesünröl,és olvastam pár példát pl acana,happ dog/cat,de kaphat olcsóbb tápot is?Pl Chapi,Whiskas,pedigree,darling vagy ilyesmiket?Vagy ezek rosszak? Valakinek tapasztalat?Csak kíváncsiságbol kérdem :) Ja,és a sünik büdik?És télleg ,,bolha fészkek"?

2014. nov. 12. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

"Chapi,Whiskas,pedigree,darling " ezek vackok...


a sün rovarevő, az a legjobb neki, de ha nem tudod csak azzal táplálni, akkor mehet neki macskaeledel, de jobb minőségű, aminek jó az összetétele.

ha tisztán tartod, takarítod a ketrecét, akkor nem büdi.

ha nem bolhásan kapod és nálad sem szed össze bolhát, akkor nem lesz bolhafészek...

2014. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vadon élő sün van tele élősködőkkel, nem a tenyésztett afrikai fehérhasú törpesün. Ha rendszeresen takarítod a helyét, akkor nem lesz büdi. Maga a törpesün egyáltalán nem büdi. Ezek a tápok, amiket felsoroltál, gyenge minőségű tápok. Lehet adni a sünnek, de nagyon nem ajánlott, ha azt akarod, hogy hosszú életű és egészséges legyen, megfelelő súllyal, kondícióval, vitamin és ásványi anyag bevitellel.Ha nem akarod, hogy hiánybetegségei, emésztési problémái, tüskehullása, stb legyen a nem megfelelő táplálástól, ha nem akarod annak a pénznek a sokszorosát állatorvosra költeni, amit a tápon megspórolsz. megfelelő tápok pl. (kutya vagy macska): Acana, Applaws, Schesir, Josera Minette, Belcando, Hills, Happy cat/dog, Royal Canin, Orijen.
2014. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a sünim bárányos whiskast kap!! Semmi baja nincs tőle sőt imádja nyugodtan adj neki azt
2014. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!