Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a tengerimalacom...

Mi baja lehet a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés

Másfél hete van nálam, mérete alapján 3-4 hónapos lehet, hím.

Eddig semmi baja nem volt, szerette ha ölben van, simogatom stb. 4-5 órákat is elvolt az ölemben. DE két napja, hiperaktív és fél órát sem bír ki ölbe, mindig vissza akar menni a helyére.

Egyenlőre egyedül van.

Lehet hogy magányos?


2014. nov. 12. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs, hagyd békén. 4-5 óra alatt hányszor pisilt le? Szerencsétlent még vécére se engeded ki?
2014. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát sokszor...túl sokat van nálam?
2014. nov. 12. 18:19
 3/8 A kérdező kommentje:
illetve, 2-3x...az soknak számit?
2014. nov. 12. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor nyugtalan, az azt jelenti, hogy pisilnie kell. Ő jelez, csak te nem érted. De azt meg én nem, hogy téged nem zavar, ha állandóan tisztába kell magadat tenni? Vegyél neki egy társat, de nehogy lányt! Talán a legjobb, ha hasonló korú, de még olvass utána, mert két fiú veszekedhet, de talán még ilyen fitalon nem fognak.
2014. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy dolga van ha nyugtalan, és mindig pokrócon van ezért nem zavar... :) engem nem piszkit be :)
2014. nov. 12. 19:44
 6/8 A kérdező kommentje:
mindent elolvastam, értem mikor mit szeretne, csak furcsa volt hogy az elmúlt két napba a szokottnál is furcsábban viselkedett, de igy akkor már ezt is tudom, hogy kevesebbszer vegyem ki. hagyok neki levegőt és akkor nem lesz baja :)
2014. nov. 12. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a 4-5óra azért is sok, mert a malackák emésztése is rendkívül gyors. Szóval kaja nélkül nem érzi jól magát ennyi időn át. Persze ha adsz neki hamit is, akkor okésabb. De én azt figyeltem meg a sajátjaimnál, hogy nem szeretnek engem lepisilni. Szóval még ha pokrócot raktam is oda, akkor is inkább jeleztek és visszaraktam őket, mert őket is zavarta, hogy odakint pisiljenek, főleg az én ölemben. Nyugodtan simogathatod és kényeztetheted sokszor, de szerintem inkább kisebb blokkokban. És a fiatal malackáknak nagy mozgásigénye van, ezért sokszor a hosszú ölben lét helyett inkább választanák a futkározást. Az enyém imádott száguldozni, amíg fiatal volt.
2014. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor igy teszek. Koszonom mindenkinek :)
2014. nov. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!