Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kell a törpenyúlnak a ketrecbe...

Kell a törpenyúlnak a ketrecbe valamilyen ház?

Figyelt kérdés
vagy nem szükséges?

2014. nov. 13. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Persze hogy kell mért szabadon mászkáljon a lakásban és szabadon potyogtassa az ürülékét?
2014. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
? Azt kérdeztem kell e a ketrecébe valamilyen ház ahova elbújik de már megtaláltam a választ
2014. nov. 13. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én nyuszimnak nincs háza, mert csak dobálta, de nem ment bele.
2014. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 nyuszim van, egyikük sem használta.


Kedves első: az egy dolog, hogy nem tudsz értelmezni egy mondatot, na de hogy semmit sem értesz a nyulakhoz... Az enyémek ugyanis ketrec nélkül élnek, és csak az alomjukba végzik a dolgukat!

2014. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves első:

nekem van egy nyulam (de neki ketrece van) ő is szokott egy_két napig kint ugrálni ha nem értesz semmit a nyulakhoz legalább ne írj hülyeséget légyszives !!! ja nem kel neki ház ha sűrűn játszol vele egyébként csak plusz munka lenne mert rendszeresen bele piszkítana és csak dobálná és megrágná (ha műanyag lenne) (ha pedig fa lenne meg enné egy idő után ami 10 év és nem sűrűn élnek annyit de nem lenne szép ha rágcsálná úgy hogy inkább ne !!!!!!!!!!! :):): első:::::::::(((((mérges vagyok rád

2014. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!