Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megbízható vadászgörény...

Megbízható vadászgörény tenyésztő?

Figyelt kérdés
Tud valaki ajánlani megbízható vadászgörény tenyésztőt Budapesten vagy Pécs környékén? Ha nem akarjátok ide kiírni akkor írjátok meg nyugodtan az elérhetőségét üzenetben. Köszönöm

2014. nov. 18. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Pécset is írsz. Nem közvetlen Pécs mellett, de a Somogy Megyei Mernyén ismerek egy férfit, aki a Kaposvári Egyetem megbízásából tenyészt. De magánszemélyek is vásárolhatnak nála.
2014. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szabó Líviát tudom ajánlani [link] nyugodtan érdeklődhetsz náluk email-en. Pesti.

Az én görényem is tőle van. Elsősorban vadas, sötét vadas és ezüst/sötét mintás görényeket tenyészt, néha van bézs alom is.

2014. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 18. 16:37
 4/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Ha még nem sikerült dönteni akkor Fejes Imrét is felkeresheted, Mennydörgő kenel ;)
2014. dec. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!