Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy kötülbelül 5 hónapos...

Manyuka kérdése:

Van egy kötülbelül 5 hónapos szíriai aranyhörcsögöm. Kaptam egy perzsa cicát ajándékba amit beszokattam a házba és azóta a hörcsögöm furcsán viselkedik?!

Figyelt kérdés
Egyszer lemeredt és benyultam hogy megsimogassam és nekemtámadt. Már nincs fent annyit amennyit eddig volt. Nem is tudok vele annyit foglalkozni és már meg sem merem fogni mert félek, hogy mit reagál. Mi lehet a baj? Amcsaka szagát érzi? Mit tudok csinálni?
2014. nov. 26. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A macska ragadozó. Igen érzi rajtad a szagát.
2014. nov. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Válassz: vagy a macska marad vagy a hörcsög.

A macska ki fogja nyírni a hörcsögöt!


Add ajándékba valakinek a macskát vagy hörcsögöt ha szereted a hörcsögöd...

2014. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem Dzsungáriai törpehörcsögöm van és néha áthozom apukámékhoz ahol van egy macska is. A cica örökké öt bámulja amikor ozg az emeleten vagy bárhol viszont a hörrcsög rá sem hederit. egyszer volt hogy nem figyeltem épp oda a hörcsög az emeleten volt a macska meg felágaskodott és ráfujt, de a hörcsögöm tovább evettt minha mi sem történt volna! szerintem összelehet öket szoktatni mondjuk a höri se harapottt megmikor betettem a kezemet macskaszaguan. Nagyon barátságos hörim van de szerintem nem biztos hogy döntened kell a két állat között. pl.: tarthatodöket külön szobában h a macska nem mehet be abba a szobába ahol a höri van, és közben ha benyulsz a hörihez akkor elötte mindig mosd meg a kezed , ujra etesd kézböl, és ujra épitsd fel vele szemben a kapcsolatot és a bizalmat! szite bizti hogy bevállik ráadásul a macskát is simán betanithatod hogy oda nem megy be ahol a höri van!

Sk Sikert!

2015. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző!


A hörcsög azért nem hederít a macskára mert nem ismeri azt a szót hogy halál, hogy félelem!

Ez nem azt jelenti hogy össze lehet szoktatni a macskával, mert a macskának meg táplálék a hörcsög és előbb-utóbb hozzáférhet a hörcsöghöz.


Nem ajánlom hogy a hörcsög élete kockára legyen téve egy hülye gazdi miatt mert nem érti a dolgokat.

A gazdi felelőssége hogy vigyázzon a hörcsögére.


Tehát vagy macska vagy hörcsög!

2015. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!