Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Legjobb aranyhörcsög tápok?

Legjobb aranyhörcsög tápok?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb aranyhörcsögöknek gyártott táp? Mit ajánlotok? :)

Adnátok tanácsokat a tartással kapcsolatban?


2014. dec. 3. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

AMIBŐL A LEGTÖBBET MEGESZI, és nincs benne patkányméreg!

Istenem, hogy sokan még az alapokat sem tudják, hogy bírnak élni? ..... -.-

Veszel 1 et, sokat kihagy, akkor gondolhatod hogy azt nem szereti, veszel másfajtát, abból a legtöbbet megeszi, az jó neki! LOGIKA! -.-

2014. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsò de az amit szeret nem biztos hogy a leg egèszsègesebb is szàmàra, mert lehet èpp pocsèk minősèg is telenyomva adalèkanyagokkal, ìzfokozòkkal hogy finom legyen. Ìgy mondhatnàm, hogy te nem vagy tisztàban az alapokkal. Nem vagyok kezdő àllattartò, de aranyhörcsögöm mèg nem volt, ès csakis a legjobb minősègű tàppal szeretnèm etetni ha lesz. Szerintem megèrdemel annyit hogy ne csak azt kapja amit megeszik... ilyen alapon csokival mogyoròval ès popcornal is etethetnèm mert azt szereti. Hiába eszi meg mondjuk a
2014. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lolo pets ttàpot az egy kalap kakit se èr.

kèrdező voltam csak mobilròl màs fiòkkal lèptetett be.

2014. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 2/4!


Most komolyan miért nem kérdezheti meg,hogy melyik a legjobb?Baj ha csak a legjobbat szeretné megvenni a kisállatjának?-.-


kedves kérdező:


Én is azt a tápot tudom ajánlani amit az első válaszoló linkelt be!Én is azt adom a hörcsögeimnek,és imádják!:3

2014. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!