Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyulamat nemigen tudom...

A törpenyulamat nemigen tudom szobatisztaságra nevelni? Mitkéne csinálnom? A ketrecében csak wc van .

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kutya! Ott pottyant ahol rajon...
2014. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

neked se volt még törpenyulad fogadjunk....


Kérdező, konkrétan mivel van gond? Pisi vagy bogyó ami wc-n kívül történik? Mik a "kedvenc" helyei a dologvégzéshez? Mennyi idős a nyuszi és mióta van nálatok?

2014. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenki mondja h könnyen betaníthatók, kb 2 hónapos 2 hete van nálunk.Nem a wc-t használja hanem mindig mindenhova,szobában is.Tanítgatom ,aztmondták pár hét alatt megtanulja.Köszi a válaszokat.
2014. dec. 5. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Én addig nem is engedtem ki, amíg a ketrecben nem volt megbízhatóan szobatiszta. Ketin kívül is fokozatosan növeltem az időt, eleinte csak 5 perc, majd egyre több.

A bogyózás viszont csak ivartalanítás óta korlátozódik a wcbe. Elötte elpottyantott párat menet közben.

2014. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan lesz a ketrecben szobatiszta? Mert az én nyuszim sehogy nem akar...
2014. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!