Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy kaphassak két tengerimalacot? És milyen tenyészetek vannak budapesten?

Figyelt kérdés
Tudom hogy társas lények, és hogy nagy ketrecre van szükségük. Kerestem tenyészetet, de egyszerűen nem találtam normálisat! Valamint milyen dolgokkal lahatne rávenni apumat, hogy beleegyezzen? Anyukámnak alapból tetszenek az állatkák, már csak őt kell rábeszélnem..

2014. dec. 8. 21:42
 1/7 anonim válasza:
Mond meg apudnak hogy gondjukat fogod viselni esetleg bizonyìts vetesd meg őket és ha nem gondozid eladja apud!! Remélem kapni fogsz!! :)))
2014. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam nekik, hogy gondozom őket egyedül, ha nem akkor visszavihetjük őket. Ez beválik. Ha esetleg volt más állatod és azt is elláttad rendesen, akkor azzal is példálózhatsz.

[link]

Mi itt vettük őket, azt hiszem, hogy 5000 ft körül vannak és ezek Rex fajtájúak.

Nézd meg, hátha tetszenek.:) Remélem segítettem

2014. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Utolsó, köszönöm, megnéztem, de sajnos most nincsenek eladó csöppségek:( Bár ki van írva, hogy decemberre várhatóak...:D
2014. dec. 11. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk anyukám a domináns és ő tilt mindent, egyszer mikor hazajött a munkából elmeséltem neki a napomat, majd a végén megemlítettem, hogy jah és vettem 2 tengerimalacot... nem örült neki, de nem tudott mit tenni ellene :D
2014. dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: :DD Lehet alkalmazom..xdd Mondjuk nincs kósza tízezrem ketrecre... Csak asszem ki lennék nyírva utána:DD
2014. dec. 13. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
én akkoriban kaptam napi 500ft kajapénzt, abból relatív gyorsan összespóroltam mindenre.
2014. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


nálam is lesznek babák, tavasszal :)

2014. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!