Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszitoknak milyen zöldséget,...

Nyuszitoknak milyen zöldséget, fűszernövényt szoktatok adni, honnan szerzitek?

Figyelt kérdés

Néhány napja van nyulam, de itthon sosincs zöldség, a fűszernövényekről meg abszolút fogalmam sincs hogy egyáltalán hol lehet kapni, hogy néznek ki... Szóval gondoltam holnap megyek és veszek ilyeneket... de mit vegyek? Spárban kapok?

(Ja répa van itthon, de az nem kell a nyuszinak.)



2014. dec. 13. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Fűszernövényt tudsz venni cserepest, hipermarketekben szokott lenni. Vehetsz bazsalikomot, mentát, petrezselymet, kaprot, zeller levelét is szokták szeretni.

A zöldségekről pedig találsz részletes listát a tenyésztők honlapján. Ami fontos, hogy hagymaféléket, és citrusokat (narancs, citrom, mandarin, stb) nem kaphat.

De pl bioboltban vehetsz búzát, és csíráztatva adhatod neki.

2014. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lollo rosso saláta- Auchan

Sárgarépa-pucoltan

Pitypang levele- nagyon alaposan mosd meg, virág nélkül

Tyúkhúr (kertben termő növény) - ezt is meg kell mosni

Spenót levele- Lidlben szoktam, de zacskósan is lehet bárhol venni, a lenyeg hogy mindig mosd neg alaposan!

Alma- csak ritkán (a cukortartalma miatt) a lényeg, hogy ne legyen se golden se zöld alma.

Remélem tudtam segíteni :)

2015. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szárított kamilla, nagyon jó az emésztésnek. Gyógyszertárban lehet kapni.
2015. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!