Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörénynek jó a macskatáp...

Vadászgörénynek jó a macskatáp is? (Purina One márka)

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó, sokan etetnek macskatáppal (néha jobb is, mint a görényeknek való táp). Általában a kölyöktápokat javasolják, mivel magasabb a fehérjetartalmuk. A Purina One Junior szerintem megfelelő, bár engem aggaszt a gabonatartalma. Ha lehet, ne csak ezzel etesd, mert idősebb korában problémái lehetnek - kapjon vagy gabonamentes tápot (Acanát javasolják leginkább), vagy simán húst.
2014. dec. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Az adult változat is jó neki, ha nincs junior? Egyébként hetente fog kapni nyers csirkehúst. Néha Real Nature konzervet is. :)
2014. dec. 21. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább naponta kapja a nyers szárnyashúst, csontostul (ne a csöves csontos részt, hanem a nyakat, farhátat inkább) A táp meg legyen kiegészítés csak.

Nekem az egyik görényem finnyázik és csak tápot hajlandó enni. Mostanra már kezd elég szép fogköve lenni, amit idővel majd le kell szedetni, 3 éves lesz. A másik görényem aki 6 éves egész életében csontos húsokat evett, tökéletes a foga és teljesen egészséges az állat.

2014. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!