Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgőrényre lehet biztosítá...

Vadászgőrényre lehet biztosítást kötni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van olyan lakásbiztosítás amelyben az állatokra is kiterjed az oltalom, de nincs saját ingatlanom.

2014. dec. 21. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak kutyára és macskára van, de azzal is megszívod, ha félreteszed a pénzt magadnak is jobban jársz. Amúgy nem értem mit értesz biztosítás alatt? Egy vadászgörény értéke pár ezer Ft ha ellopják, biztosító meg eszmei értéket nem térít meg. Betegságre mint írtam szintén rosszul jársz.
2014. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm ez elég bonyolult. Nem is kell megérteni a dolgot. Nem azt kértem. Pusztán arra vagyok kiváncsi hogy hogyan köthetnél rá biztosítást.
2014. dec. 21. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Bemész a biztosítóhoz és megkérdezed.
2014. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aegon mintha lakásbiztosításon kívül is nyújtana lehetőséget kisállat-biztosításra, de kizárólag kutya vagy macska biztosítható. AZ OTP-nél láttam még hasonló konstrukciót, ott sem írtak más állatról. Feltételezem, nincs ilyen lehetőség görényre, de ha az említett két helyen megkérdezed, mit tehetsz ez ügyben, valószínűleg kapsz felvilágosítást.
2014. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igyekszem Nem hiszem hogy az ember biztosíthatja a kisujját, akkor ne lenne bizlztosító aki vállalná a kedvencét. Pénz nem számít. Inkább nem eszem.
2014. dec. 21. 21:26
 6/7 gungasam ***** válasza:
Szerintem ha nincsen is lakásod, ingóságra (a cucc amivel együtt élsz) lehet kötni biztosítást. Ebben általánosságban benne van minden berendezési és személyes eszköz. Esetleg ha a görényről van számlád amivel igazolod az értékét akkor belevetetheted az üzletkötővel.
2014. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fecó86421 válasza:
A Groupamánál és az Aegonnál vannak kisállat biztosítások a lakásbiztosításban.
2015. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!