Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Úgy érzem, hogy a nyuszim...

Úgy érzem, hogy a nyuszim csak azért jön oda hozzám, azért akarja, hogy odamenjek hozzá, hogy kaját adjak neki. Azért szinte mindent megtesz. Mit csináljak, hogy engem kaja nélkül is szeressen?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez miért számít?
2014. dec. 21. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert gyerekesen gondolkodsz.

A legtöbb állat kajával motiválható a legjobban.

2014. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gyerekesen gondolkodok, mert gyerek vagyok... akkor ez nem lehetséges?
2014. dec. 21. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne etesd kézből. Ha állandóan adsz neki valami finomságot lehet már kaja automatának néz, mert megtanulta, hogyha odamész hozzá akkor adsz is neki valamit.
2014. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
A nyulak nem olyan állatok, mint a kutyák vagy macskák:) Elsősorban a kaja miatt szeretnek, és mennek oda hozzád. Minden nyuszi más, de az enyém például oda szokott jönni hozzám néha, amikor szabadon engedem, meg barátságos is nagyon, szerintem azért, mert este sokszor kinyitom a ketrecajtót, és bár mindig azt hiszi először, hogy enni hozok neki, egyre jobban tudja már, hogy este később csak simogatni megyek. Sokszor ki is veszem, simogatom meg az ölemben van, ezek talan közelebb hoznak kicsit titeket is egymáshoz. Próbáld te is bevezetni ezt a kaja utan kicsit kesobb simogatos dolgot, nekem mar szinte mindig tudja, és ilyenkor csak ráteszi a fejet az ajtora, es nez, pedig mikor enni viszek neki, össze vissza ugrál a ketrecben :D nagyon aranyos.
2014. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!