Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért van hogy a most szerzett...

Effe kérdése:

Miért van hogy a most szerzett csincsillam az elmúlt napokban az oldalán fekszik és nem nagyon akar semmit se csinálni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig ugrált meg futkarozott de most csak fekszik. Lehet hogy a magany miatt? Vagy havaki tudvalamit akkor légyszíves minnel hamarabb válaszoljatok. És amúgy a csincsillak beketudnak halni a maganyba vagy tulteszik magukat rajta?
2014. dec. 21. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
unatkozik de ha 100% -ra akarod tudni állatorvos vagy szépen társat veszel. az én tengerimalacom is ezt csinálta
2014. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget de sajnos már lényegtelen... :(
2014. dec. 22. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
miért? :(
2014. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mert sajnos meghalt Szegénykém...

Valószínű tüdő gyulladasa volt.. :(

2014. dec. 23. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyre figyelj máskor: a legkisebb baj esetén is AZONNAL vidd orvoshoz. A csincsilla 6-12 óra alatt képes elpusztulni bármiben :( Akár egy cukorsokkban is... Úgyhogy egy jó orvos mindig legyen a közelben. Egyébként az eredeti kérdéshez még: igen, elpusztul a magányban. Egy csincsilla nem csincsilla, mindig minimum kettő kell. Fontos, hogy azonos neműek legyenek, kettő kisfiú vagy kettő kislány, így sok baj elkerülhető a kéretlen szaporulattal.


És részvétem :(

2015. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részvétem szegénykémnek :(
2015. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!