Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisemlőst tartsak...

Milyen kisemlőst tartsak otthon? Lehet rágcsáló és kisragadozó is.

Figyelt kérdés
Olyan írjon kérem aki már többet kipróbált..

2014. dec. 25. 10:17
 1/6 anonim válasza:
100%
hörcsögöt nem ajánlom,mert nem él sokáig. Menyétnek nehéz a gondozása (úgy értem etetés), a degu kedves kis állat de párosan kell tartani,különben megeszi az unalom szegényt. Szerintem 2 deguval jól járnál :)
2014. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mégis csak hörcsögöt ajánlanék!:)De közülük aranyhörcsögöt!:)

Nekem is van 2(külön vannak).

Igaz nem élnek sokáig az arany olyan 2-3évig él,de nagyon szeretni való kis szőrgombócok!

Azt válassz amit szeretnél,de én neked a hörit ajánlom!

2014. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A degu rágcsáló. 5-6 évig él. Nagyon aranyos. A vadászgörényt meg gondolom nem kell bemutatni. Nekünk már sokféle állatkánk volt. Ezeket tudnám ajánlani.
2014. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem eddig 2 hörim volt (egyik dzsungáriai törpe aki meghalt és egy robó aki most van). velük nem kell olyan sokat foglalkozni, és sajna csak kb. 2 évig élnek. jelenleg a hörim mellett van egy oroszlánfejű törpenyuszim. velük viszont elég sokat kell foglalkozni... jó válogatást!! :D
2014. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem aranyhörcsög és tengerimalac volt. Hörcsögöt nem ajánlom, mert nem él sokáig és nem lehet dédelgetni, simogatni sokat. A tengerimalacot, igaz, hogy párban kell tartani, de ragaszkodóbb, tovább veled marad és szerintem nagyobb örömet okoz a tartása. Szerintem itt az a kérdés, hogy mennyit tudsz vele foglalkozni. Ha kevés időd van, legyen hörcsögöd, de ha van naponta kb 2 órád, akkor tengerimalac:))
2014. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve volt hörcsögöm, most pedig egereim vannak.


Az egereket erősen tudom ajánlani,ugyanis kifejezetten intelligens,aranyos és szelidíthető kisállatok. Egyszerűen taníthatóak különböző trükkökre,még a tacskóm sem csinál meg annyi mindent mint ők ( bár ő inkább lustiságból..:) Tartásuk minden tekintetben talán a legolcsóbb az összes kisállat között. Tény, hogy van szaguk,de rendszeres takarítással(én heti 2-szer csinálom)jelentéktelen,főleg ha nőstényeket tartasz. Mindenképp legalább 2-en legyenek,ugyanis társas lények. A hörcsögömet is szerettem, de ő nem igazán tűrte a simogatást és eszembe se jutott volna trükkökre tanítani.

Tehát ha olyan kisállatot szeretnél,aki cuki és emellett tartalmasan is el lehet tölteni vele az időt,akkor mindenképp az egeret ajánlom.


Ha őket választod,nyugodtan írhatsz privátban is,szívesen adok tanácsokat.

2015. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!