Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem használja az alaguta...

Miért nem használja az alagutat a törpehörim?

Figyelt kérdés

most kaptam egy ketrecet a hörimnek karácsonyra és az alagutat nem használja vagyis nem tud felmenni az emeletre mert teljesen vízszintes. Enni csak a ketrec falán megy fel de lefele meg már leugrik és félek hogy baja lesz :S hogyan tudnék neki segíteni hogy legalább lefele a csövön menjen?

[link]

ez az a ketrec csak én a házat le raktam az alomra és a kajás tálat raktam fel



2014. dec. 27. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán értem...most akkor mi teljesen vízszintes?De egyébként szerintem úgy csalhatod bele hogy mondjuk beteszel az alagútba valami gyümölcsöt...Egy idő után biztosan megszokja...Egyébként fel tudja mérni ő hogy milyen magasról tud még leugorni úgyhogy szerintem ne aggódj...
2014. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a cső az emeletnél vízszintes szinte teljesen és ott nem tud felmenni mert addig fel megy de meg is áll és inkább vissza fordul
2014. dec. 27. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem inkább függőleges?Most már értem amúgy csak ez a "vízszintes" zavart be...:)
2014. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem egyből használta a csövet a hörim, de saját magától ment bele. Kíváncsi állatkák és előbb utóbb használni fogja. A leeséstől nem tudod megóvni, ezért nem is kell túl magas ketrec. Az én hörcsögöm 38ceni magasból zuhant nem egyszer és mindig felsziszentem, de neki meg se kottyant.
2014. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jajj bocsi tényleg függőleges!! :D BOCSI :)
2014. dec. 27. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!